Kouzelnické vystoupení nemusí být jen součástí nějakého velké akce či televizního programu, ale může být součástí i Vaší soukromé oslavy a to klidně u Vás doma. Záleží jen na Vás, jakou akci si chcete nechat zpestřit a zpříjemnit magickým vystoupením. Jestli potřebujete jen zabavit děti nebo chcete nějakou zábavu i pro dospělé, ve všem Vám mohu vyjít maximálně vstříc. Jsem zkušeným profesionálním kouzelníkem, který si poradí v každé situaci.    

magie
                                                                  
Má vystoupení mohou zpestřit:
–          Dětské narozeninové oslavy
–          Svatby
–          Firemní akce
Kromě magických triků Vám také nabízím:
–          Modelování zvířátek z balónků
–          Moderování

Vystoupení kouzelníka může mít opravdu mnoho podob. Na dětských oslavách se snažím aktivně zapojit všechny děti do svých vystoupení. Jsou součástí mnoha různých triků a součástí vystoupení je samozřejmě tedy i modelování zvířátek z balónků. Pokud jde o svatby či firemní akce, mé vystoupení se skládá jak z pódiového vystoupení, tak i z mikromagie, kterou provádím přímo u stolů za účasti diváků. Každé své vystoupení přizpůsobuji dané akci a situaci. Díky kouzelníkovi se může stát Vaše oslava nebo firemní akce či také svatba jedinečným zážitkem. Vystupte ze stereotypu a vyzkoušejte něco nového a jiného než ostatní. Zabavte děti a pobavte dospělé.

klobouk

Vaše akce se stane nezapomenutelnou s pomocí mého dokonalého a zajímavého vystoupení, vlastně se stane magickým zážitkem pro všechny. Nejen děti mají rády záhady a magické triky, i dospělí kolikrát přemýšlejí, jak to ten kouzelník asi provedl. Uvidíte, že i Vaše akce či oslava bude úspěšná a magická. Vystoupení kouzelníka může být opravdu velkou zábavou pro děti, dospělé, velké i malé. Jak stále opakuji, zábava, kterou pro Vás vytvořím je úžasným zážitkem pro všechny zúčastněné. Proto neváhejte a využijte mých služeb. Udělejte z běžné oslavy narozenin či firemního večírku jedinečný zážitek.