Abychom mohli své děti mít kde vychovávat, hledáme k tomu samozřejmě vhodné prostředí. Někteří z nás se už jako dospívající přestěhují s partnerem či partnerkou do bytu, jiní mají nemovitost, začnou stavět dům či zůstanou bydlet u svých rodičů. Pokud však chcete mít něco svého a nemáte finanční prostředky k tomu, abyste mohli samostatně začít, pak je zde velice výhodná možnost, jak toho docílit.
Nyní tedy přejdeme na jeden konkrétní finanční produkt. Pokaždé hypotéka začíná tím, že musíte mít ve svém vlastnictví nějakou nemovitost.Tou budete samozřejmě ručit i u nás a je to snad jediná podmínka, kterou budete muset splnit.

Protože další body se vás vlastně netýkají:
– Nemusíte mít čistý registr, my do něj nenahlížíme. Takže i kdybyste tam byli zapsáni jako dlužníci, tak vás neodmítneme, ba právě naopak na nás se můžete obrátit i v případě, že už nějaké horší finanční problémy máte.
– Můžete přijít, i pokud máte velké problémy nebo exekuce na krku. Takže si můžete chtít půjčit naše peníze na splacení exekuce, i to je možné.
– Nebudete dokazovat žádné příjmy. Ať je máte malé nebo vysoké, u nás najde místo opravdu každý. Nemusíte obtěžovat zaměstnavatele s nějakým potvrzením a nemusíte nic dokazovat. I tak od nás získáte hypotéku.
– Nemusíte dokládat, na co peníze použijete, protože speciálně tento finanční produkt americká hypotéka představuje produkt, který je bezúčelný, takže peníze můžete použít naprosto jakýmkoliv způsobem, jak uznáte za vhodné.

Zařiďte se dopředu!

Jistě budete brzy plánovat budoucnost nebo už ji možná plánujete tak trochu dopředu. I pokud máte děti už velké a dospělé a chcete jim pomoci, tak je dobré zmínit se o všech možnostech. Peníze dostanete na dobu splácení třeba až třicet let a úroková sazba je nízká jako v bance. Žádné podvody ani poplatky bokem. Toho se opravdu nemusíte bát!