Tam, kde je klid – kdo tráví většinu času v rušném městě a je pod tlakem a téměř permanentně ve stresu, mívá sníženou tvorbu testosteronu. Je to naprosto logické, protože testosteron je hormon, a může být vylučován pouze za podmínek, kdy je muž v klidu. Jakmile jej vystavíte působení stresu, namísto testosteronu se v krevním oběhu objeví v převaze stresový kortizol a adrenalin. Příliš mnoho stresových hormonů v delším časovém úseku vyčerpává nadledvinky a to může mít i závažné zdravotní následky.

Na dovolené – záměrně jsme zde vypíchli dovolenou, protože toto je poměrně ostrý kontrast vůči běžnému každodennímu životu. Najednou si tu ze dne na den uvědomíte, že jsou i jiné hodnoty, kam patří zejména láska, přátelství, vzájemná pomoc, tolerance, a zejména dostatek času pro sebe a partnerku.

pobyt na dovolené

V ranních hodinách – zkoušeli jste někdy svůj pracovní cyklus pozměnit tak, abyste se milovali ráno, namísto pozdě večer? Vyplatí se to alespoň otestovat, protože kolem osmé hodiny ranní mají muži v těle nejvíce testosteronu. Večer se organismus již připravuje na fázi odpočinku a spánku, a vy jej sexem doslova převrátíte naruby. Proto také večer milování nikdy není tak vášnivé, jako ráno, a to nejen kvůli testosteronu, ale i intenzivnějšímu vnímání všech smyslových vjemů.

rodinka u moře

V parfumérii – chodíte alespoň občas nakupovat s přítelkyní drogerii do specializovaných obchodů? A nepřipomíná vám vůně tamního prostředí i vůni pokožky vaší vyvolené? Promluvte si se svou dívkou o této problematice a naznačte ji, že muži se opravdu obejdou bez čichání parfémů zejména při sexu. Milují přirozenou vůni ženské lehce zpocené pokožky, a to i v místech, kde je vůně intenzivnější. Dráždí je to a zvyšuje hladinu testosteronu, a tím pádem to podpoří i erekci. Nebudete pak potřebovat hledat na Internetu Kamagru Gold, a pokud přece jen bude erekce selhávat, poohlédněte se raději po adaptogenních bylinkách.