Už jste někdy slyšeli o proteinové dietě? Bílkoviny jsou základní stavební jednotky svalů. Jsou velice důležité. Naše dieta je založena na principu navození ketózy. Tohle je stav, který nastane ve Vašem těle, pokud tělo nebude přijímat tuky a sacharidy nebo v opravdu malém množství. V našem plánu je všechno sestaveno tak, aby ketóza nastala hned po dvou dnech a začalo účinné spalování tuků. Je to vědecky ověřeno.

metr

Na základě vědeckých studií se zjistilo, jak si tělo ukládá tuky. Díky těmto studiím vznikl tento program, který pomůže každému shodit potřebné množství kil. Je to založeno na přijímání bílkovin. Pokud tělu nedodáte sacharidy a tuky, tak začnou spalovat tuky, protože budou brát energii z těchto zásob. Cukr je rychlý zdroj energie a ze svalů si tělo energii nevezme, protože budete doplňovat bílkoviny, právě aby se nestalo tohle. Proteinová dieta je jistě vhodná i pro sportovce, co si chtějí zachovat svaly a chtějí zhubnout tuky.

Zhubněte do placek
Jedete například za měsíc na dovolenou a chtěli byste shodit pět kilogramů, ale nemáte čas na to, abyste hodně dřeli a každý den sportovali a nechcete si každý den vařit jídla, protože na tyhle věci zkrátka nemáte čas? Pokud je tomu tak, jistě bude pro Vás tohle přijatelné. Nejen, že si nemusíte chystat jídla, protože budete mít všechno nachystané v celém programu od nás, ale také zhubnete přesně tolik kilo, kolik si na začátku řeknete. Naše programy jsou rozděleny přesně podle toho, do jaké váhové kategorie se chcete dostat.

váha

Pokud chcete zhubnout jen pět kilo, tak je program nejkratší. Čím více chcete zhubnout, tím déle to potrvá, ale velice rychle uvidíte výsledky, což Vás jistě bude motivovat a hnát dopředu. Je jasné, že když nevidíte výsledky, tak jste trochu demotivovaní. S tímhle programem se to rozhodně nestane, to nám můžete věřit.