Hledáte stále vhodný dárek k narozeninám? Nevíte si rady a už se blíží narozeninový den? Co vybrat, abyste obdarovanému splnili narozeninové přání. Nechcete mu dát nic, co by se mu válelo doma na poličce a padal na to prach. Chcete, aby si dárek užil a přitom se skvěle bavil. Není to jednoduché, ale když se podíváme na povahu obdarovaného víme, že je to kutil, hračička a nadšenec do řešení nových výzev. Umí si se vším poradit a spousta věcí ho nadchne. Většinou zkoumá jak co funguje a na jakém principu daná věc pracuje. Je to chytrý člověk a dá se říct, že i soutěživý. Rád tráví čas se svou rodinou nebo s kamarády. Není to jen vysedávání u piva. Sportovně moc nadaný není, takže to chce něco, co nebude příliš fyzicky náročné. Něco u čeho se dokáže oprostit od běžných dnů.

muž

Mi vám ideální dárek pro takovou povahu rádi doporučíme. Dlouho jsme přemýšleli, ale nakonec jsme našli to pravé. Pořiďte voucher na zábavnou zážitkovou únikovou hru Escape game Enigmaescape.cz.

Co to je za hru a co obnáší? Rádi vám k ní něco povíme. Hra je tvořena převážně pro dva až pět osob, kteří musí úzce spolupracovat, aby vyřešili dané problémy. Hra je časově omezena. Vše musíte zvládnout za určitou dobu jinak jsme prohráli. Vše se odehrává v hrací místnosti, která je vytvořena přesně na danou hru. Budou vás čekat skryté předměty, které vás povedou k dalším úkolům nebo k číselnému kódu. Nejrůznější druhy hádanek a hlavolamů, se kterými si budete muset poradit. Nejrůznější šifry, které vás povedou k dalšímu postupu ve hře až dosáhnete cíle. Hra je vhodná pro sblížení nových kolegů, ale i pro zlepšení pout v rodině.

šifra

Jednu takovou hru vám představíme, ať víte do čeho půjdete. Vybraná hra se jmenuje Samara. Hra je vytvořena podle filmové předlohy Kruh. Je to hororový film, a ve hře jsou lekavé scény. V městečku Kolín záhadně umírají obyvatelé. Místní koroner ještě nikdy neviděl tolik úmrtí způsobené infarktem a to u mladých lidí. Vždy se u nich našla záhadná videokazeta. Vaším úkolem bude tuto videokazetu najít, zjistit její obsah a posléze ji zničit. Budete mít dostatek odvahy na její shlédnutí? Co je příčinou vysoké úmrtnosti.