Jezdíte rádi na hory užívat si sjezdovek na lyžích nebo na snowboardu? Láká vás zase běh na běžkách? Ale strašně dlouho jste se tomu nevěnovali, takže na vašich lyžích jsou jenom pavučiny a prach? Prostě když přišly děti, tak to moc nešlo, finančně, ani časově, ale děti povyrostly a vy byste je také chtěli naučit tomuto koníčku v podobě zimních sportů? Bojíte se ale těch cen? Nebojte se, dnes už můžete udělat všechno online z domova, a dokonce trochu ušetříte, pokud se do toho vrhnete tímto stylem.

lyze

Skvělým místem, kam byste pro tentokrát mohli zavítat, jsou Orlické hory. Ty mají opravdu hodně co nabídnout, dokonce je zde i jeden areál, který nabízí komfort podobný alpskému tipu v podobě vyhřívaných sedaček s ochranou bublinou, ve které si špatné počasí na žádného lyžaře rozhodně nepřijde. Pojeďte to vyzkoušet do ski areálu Čenkovice, který se nachází nedaleko obce Králíky, takže to budete mít i co by kamenem dohodil do Jeseníků, na Dolní Moravu.

bezk

Máte zde k dispozici až osm kilometrů sjezdovek, takže si rozhodně přijdete na své a vaše děti zde právě můžete dát do lyžařské školy a sami si mezitím užít lyžování. Zdatnější lyžaři nebo snowboardisté si mohou užít velký Snowpark. Dále zde můžete využít Funline dráhu, což je zpestřená dráha pro lyžaře i běžkaře, které už nebaví všední lyžování, ale chtějí si užít trochu zábavy. Ideální také pro dětské lyžaře. Najdete na ní terénní vlny, skicrossové prvky, freestyle prvky, překážky, různé průjezdy a tak dále. Hned si budete připadat jako Ester Ledecká! Tak co, už jste si začali balit kufry, abyste mohli pár dní na konci této zimy ještě zažít trochu té zábavy na sněhu? Jaro už klepe na dveře, takže byste rozhodně neměli otálet. Vytáčejte číslo, objednávejte svoje ratolesti do lyžařské školy, zaúkolujte ženu, ať sežene pěkné ubytování a vy už běžte vybalovat lyže a běžky a připravovat auto.