Tento skvělí vynález určený přímo pro vaše děti nesmí určitě chybět v jejich pokojíčku. Pracovní ponk nadchne určitě všechny kluky, kteří chtějí být už od mala kutilové. Celá hračka je vytvořená ze dřeva, takže je zdravotně nezávadná a splňuje všechny bezpečnostní vlastnosti. Celkově působí moderně a je barevně vyvážený, takže se ve vašem pokojíčku bude zaručeně vyjímat.

Dřevěná hračka

Děti se u dřevěného ponku naučí zručnosti a základním věcem ohledně nářadí a také času. Celkově napomáhá k rozvíjení motorických schopností a poznávání jak funguje například šroubovák, pilka nebo další nástroje, které jsou součástí hračky. K ponku jsou přidělané také hodiny, takže procvičování času bude jejich každodenní zábava, ve které se budou zdokonalovat. Déle má ponk ve výbavě telefon, který nesmí chybět v každé správné dílně. Celá dřevěná hračka je nádherně opracovaná, takže nehrozí ani zadření třísky, či jiné neštěstí.
dětská dílna

V dnešní době je po řemeslnících stále větší poptávka, takže kdo ví, třeba právě tento dětský ponk dřevěný zaujme vaše dítě a stane se v dospělosti řemeslníkem. Bude tak jen otázka času, než se přesune od hračky, přímo do vaší dílny na dvoře. Nikdy nepodceňujte děti, co je v mládí naučíte, jak když ve stáří najdou. K dřevěnému ponku jdou samozřejmě dokupovat další nářadí, takže bude jen na Vás, co všechno svému dítěti pořídíte. Třeba právě tento ponk je donutí jít za vámi do garáže, dozvědět se nové věci a jak vůbec dané nářadí funguje. Čím více věcí mu ukážete a vysvětlíte, na co se používají, tím větší bude jejich zájem. Věřte tomu nebo ne, ale tento ponk muže vašemu zvědavému synkovi pomoct k jeho rozvoji i do budoucna.

Buďte kreativní a snažte se v dětech probudit lásku ke dřevu už od útlého dětství. Nářadí a vše s ním spojené se mu bude určitě hodit i do života a v dospělosti to bude třeba on, koho požádáte o opravu vašeho ucpaného nebo rozbitého odpadu.