Společnost Selvintech vyrábí a prodává dekorace různého typu. Dekorace mohou mít podobu andělíčka, hvězdičky nebo talismanu pro štěstí. Vyrobíme cokoliv, co si zákazník bude přát.
Ø Chcete nám v tom pomoci? Pak se přidejte do našeho týmu Selvintech.
výroba náušnic.jpg

Hledáte možnost, jak si přivydělat? Zajímala by vás práce na doma? Chcete mít možnost naplánovat si práci podle svého časového volna? V tom případě využijte této jedinečné příležitosti a přidejte se k našemu týmu. Vydělat si můžete tolik, kolik sami budete chtít. Záleží pouze na vás, kolik času tomu věnujete, kolik výrobků zhotovíte. Od toho se odvíjí vaše výplata. Práce je nenáročná a dokonce i zábavná.
Tato práce je výhodná pro maminky na mateřské dovolené, které rády ručně něco vyrábějí a nebojí se podobné práce. Vhodné je to také pro studenty, jako přivýdělek pro běžné pracující občany, kteří si chtějí něčím užitečným zkrátit volnou chvíli a ještě si přivydělat nebo pro důchodce.
a) Nepoužíváme stroje ani jiné zařízení.
Jedná se čistě o ruční výrobu. Každý výrobek je zpracován manuálně a při jeho výrobě je vynaloženo nemalé úsilí drobných ruční prací.
b) Sortiment je nejčastěji tvořen z vánočních ozdob, ale najdou se v něm i jiné maličkost, které můžete darovat například jako talismany pro štěstí.
c) Navíc se velice rádi každému zákazníkovi přizpůsobíme a můžeme vytvořit úplně nový výrobek.
Jakoukoliv dekoraci můžeme ozdobit vašim firemním logem, v případě, že bychom vytvářeli ozdoby či nějaké maličkosti pro firmy.
látkové kytičky.jpg

Výroba originálních dekorací

Potěšte své blízké krásnou a jedinečnou dekorací, která jim bude připomínat, jak je máte rádi. Tyto dekorace můžete darovat někomu na Vánoce, ale také přes rok jako talisman štěstí. Vždy jsou vyráběné ručně a precizním způsobem, proto je každá dekorace originální, jedinečná a výjimečná.
A. Staňte se pomocnou silou v našem týmu a můžete si přivydělávat formou této klasické a krásné manuální práce.
B. Buďte našim dalším hrdým obchodním partnerem a věnujte ozdoby na Vánoce nebo přes rok jako maličkosti, které potěší.