Lidé nejsou jak známo dokonalí. A už vůbec nejsou svatí. A co toto konstatování znamená pro firmy, které provozují svá podniková vozidla nebo dejme tomu stavební techniku? Pro ty to znamená, že zaměstnanci, kteří nejednou musí s touto technikou zmizet z dohledu nadřízených, dostanou nejednou nápad, že by si mohli s pomocí této nepovoleně přilepšit, a nedokonalí šéfové nejsou schopni jim v tomto nekalém počínání zabránit.

A tím pádem dochází nevyhnutelně k nežádoucím škodám, jež neprospívají firemní ekonomice. Protože cokoliv se z takových vozidel beze svědků ztratí, jde na vrub firmy, na každé černé jízdě, melouchu či jiném zneužití techniky se také rozhodně nezbohatne.

demolice budovy

Takovéto možnosti, jimiž si lze přilepšit, dělají tedy zaměstnancům, kteří se podobných nepravostí dopouštějí, dobře. Na rozdíl od majitelů podobného vozového parku. Jenže s tím se zdánlivě nedá nic dělat. Co byste s tím také chtěli dělat, když se těm, kdo se podobných nekalých praktik dopouštějí, nedá nic dokázat, že?

Ovšem rezignovat by se rozhodně nemělo. Jednak proto, že by to mohlo přivést firmu na buben, a jednak proto, že se na to dá vyzrát. Řešení podobných svízelí přece jenom existuje. Je tu možné sledování spotřeby paliva i dalších důležitých parametrů. Jenom to chce vědět, jak na to.

stavební stro

A jak tedy na to?

Stačí si pořídit RMC systém, nainstalovat ho, a to je vše. Tento důmyslný systém umožní každému majiteli firmy, jež provozuje vozidla či stavební stroje, nebo jím oprávněné osobě sledovat veškerou tuto techniku a různé nastavitelné parametry i na dálku, přes internet, s využitím počítače. A to je něco, co rázem skoncuje jak s krádežemi pohonných hmot, tak i s černými jízdami, odbýváním práce a jinými stinnými stránkami, jež mohou u takového podnikání existovat.

A to představuje – jak se mnou určitě budete souhlasit – skutečně významnou změnu k lepšímu.