Pro maminku na rodičovské dovolené je velice těžké najít si nějakou práci, která by byla vhodným přivýdělkem pro rodinu, protože rodičovský příspěvek je tak nízký, že z něj náklady na život matky a jednoho či více dětí rozhodně nepokryjete. Je ovšem otázka, jak skloubit mateřské povinnosti s nějakou prací tak, aby byly spokojeny obě strany a abyste v žádném případě nijak neošidila své děti.
sněhulák na ozdobičce.jpg
Péče o děti má totiž svá specifika, ke kterým patří například to, že od malých dětí se nemůžete ani na krok hnout, aby se jim nic nestalo. Takže ta maminka, která nemá žádné vhodné hlídání, které by mohla využít a žádnou babičku, které by mohla své děti na čas svěřit do péče, je odkázána pouze na práci z domova. Což je nemalé omezení.
Navíc, taková práce z domova se zamlouvá mnoha lidem, kteří hledají nějakou drobnou práci navíc, takže najít takovou ideální brigádu není vůbec lehké a je zde v tomto směru poměrně velká konkurence.
Na druhou stranu, ten kdo hledá, nakonec najde. Všem lidem se šikovnýma rukama a dostatkem trpělivosti se nabízí ideální brigáda pro firmu Selvintech s.r.o. Jedná se o firmu, která se zabývá výrobou drobných vánočních dekorací, nejčastěji z korálků. Konkrétní ukázky výrobků naleznete na webových stránkách firmy, ovšem můžete si pod nimi představit třeba drobné roztomilé andělíčky a vánoční hvězdy.
dekorační koule.jpg
Všechny tyto výrobky jsou vždy zhotoveny ručně zde v České republice, jedná se tedy o pečlivou a jemnou práci, na kterou musíte mít potřebnou zručnost, trpělivost a smysl pro detail, což zjistíte i po pročtení selvintech diskusí. Pakliže tomu tak je, tak jste těmi pravými brigádníky, kteří mohou pracovat z domova v době, kdy jim to nejvíce vyhovuje. Nikdo po vás nebude požadovat dodržování žádných kvót, jde jen o to, aby vaše výrobky byly dokonalé a dle pravidel. Jedná se tedy o ideální práci pro všechny maminky na rodičovské dovolené, protože to, kolik si tímto způsobem vydělají, záleží jen na nich.